This site uses cookies and other tracking technologies to assist with navigation and your ability to provide feedback, analyse your use of our site and services and assist with our promotional and marketing efforts. You can read more about this in our Privacy Policy.
HP Foreign Interface Harness
In Stock
1 available
- Foreign Interface Harness
| Product colour | Black |
|---|---|
| SKU | B5L31A |
| EAN | 0889894784384 |
| Manufacturer | HP |
| Availability | In Stock |
| Technical details | |
|---|---|
| HP segment | Enterprise, Business |
| Pallet gross weight | 141 kg |
| Layers per pallet | 6 pc(s) |
| Pallet weight (imperial) | 140.2 kg (309 lbs) |
| Pallet dimensions (W x D x H) (imperial) | 1201.4 x 1000.8 x 1270 mm (47.3 x 39.4 x 50") |
| Pallet dimensions (W x D x H) | 1200 x 1000 x 1270 mm |
| Master (outer) case gross weight (imperial) | 3.99 kg (8.8 lbs) |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 889895000000 |
| Features | |
| HP segment | Enterprise, Business |
| Weight & dimensions | |
| Weight | 50 g |
| Width | 57.1 mm |
| Height | 20.3 mm |
| Depth | 31.8 mm |
| Package width | 178 mm |
| Package depth | 138 mm |
| Package height | 60 mm |
| Package weight | 140 g |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package width | 178 mm |
| Package depth | 138 mm |
| Package height | 60 mm |
| Package weight | 140 g |
| Brand-specific features | |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 889895000000 |
| Logistics data | |
| Master (outer) case gross weight | 4 kg |
| Country of origin | China |
| Pallet gross weight | 141 kg |
| UNSPSC-code | 26121704 |
| Layers per pallet | 6 pc(s) |
| Harmonized System (HS) code | 8544429090 |
| Pallet weight (imperial) | 140.2 kg (309 lbs) |
| Pallet dimensions (W x D x H) (imperial) | 1201.4 x 1000.8 x 1270 mm (47.3 x 39.4 x 50") |
| Pallet dimensions (W x D x H) | 1200 x 1000 x 1270 mm |
| Master (outer) case gross weight (imperial) | 3.99 kg (8.8 lbs) |
| Technical details | |
|---|---|
| HP segment | Enterprise, Business |
| Pallet gross weight | 141 kg |
| Layers per pallet | 6 pc(s) |
| Pallet weight (imperial) | 140.2 kg (309 lbs) |
| Pallet dimensions (W x D x H) (imperial) | 1201.4 x 1000.8 x 1270 mm (47.3 x 39.4 x 50") |
| Pallet dimensions (W x D x H) | 1200 x 1000 x 1270 mm |
| Master (outer) case gross weight (imperial) | 3.99 kg (8.8 lbs) |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 889895000000 |
| Features | |
| HP segment | Enterprise, Business |
| Weight & dimensions | |
| Weight | 50 g |
| Width | 57.1 mm |
| Height | 20.3 mm |
| Depth | 31.8 mm |
| Package width | 178 mm |
| Package depth | 138 mm |
| Package height | 60 mm |
| Package weight | 140 g |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package width | 178 mm |
| Package depth | 138 mm |
| Package height | 60 mm |
| Package weight | 140 g |
| Brand-specific features | |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 889895000000 |
| Logistics data | |
| Master (outer) case gross weight | 4 kg |
| Country of origin | China |
| Pallet gross weight | 141 kg |
| UNSPSC-code | 26121704 |
| Layers per pallet | 6 pc(s) |
| Harmonized System (HS) code | 8544429090 |
| Pallet weight (imperial) | 140.2 kg (309 lbs) |
| Pallet dimensions (W x D x H) (imperial) | 1201.4 x 1000.8 x 1270 mm (47.3 x 39.4 x 50") |
| Pallet dimensions (W x D x H) | 1200 x 1000 x 1270 mm |
| Master (outer) case gross weight (imperial) | 3.99 kg (8.8 lbs) |





