This site uses cookies and other tracking technologies to assist with navigation and your ability to provide feedback, analyse your use of our site and services and assist with our promotional and marketing efforts. You can read more about this in our Privacy Policy.
Hama Negative ring binder A4 Black
xOut of Stock
Contact your account manager
- Hama Negative
- A4
- Storage
- Black
- 3.9 cm
| SKU | 00007548 |
|---|---|
| EAN | 4007249075482 |
| Manufacturer | Hama |
| Availability | Out of Stock |
| Features | |
|---|---|
| Purpose | Storage |
| Spine width | 3.9 cm |
| Rings quantity | 4 |
| Format | A4 |
| Product colour | Black |
| Colour | |
| Product colour | Black |
| Weight & dimensions | |
| Depth | 325 mm |
| Width | 290 mm |
| Technical details | |
|---|---|
| Spine width | 3.9 cm |
| Rings quantity | 4 |
| Format | A4 |
| Packaging data | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Packaging content | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
Hama Negative. Format: A4, Purpose: Storage, Product colour: Black. Width: 290 mm, Depth: 325 mm. Quantity per pack: 1 pc(s)
| Features | |
|---|---|
| Purpose | Storage |
| Spine width | 3.9 cm |
| Rings quantity | 4 |
| Format | A4 |
| Product colour | Black |
| Colour | |
| Product colour | Black |
| Weight & dimensions | |
| Depth | 325 mm |
| Width | 290 mm |
| Technical details | |
|---|---|
| Spine width | 3.9 cm |
| Rings quantity | 4 |
| Format | A4 |
| Packaging data | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Packaging content | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
