This site uses cookies and other tracking technologies to assist with navigation and your ability to provide feedback, analyse your use of our site and services and assist with our promotional and marketing efforts. You can read more about this in our Privacy Policy.
Epson Roll Feed Spindle 36" LFP desktop
In Stock
2 available
- Roll Feed Spindle 36" LFP desktop
| Type | Roller |
|---|---|
| Device compatibility | Large format printer |
| SKU | C12C933131 |
| EAN | 8715946633114 |
| Manufacturer | Epson |
| Availability | In Stock |
| Features | |
|---|---|
| Brand compatibility | Epson |
| Device compatibility | Large format printer |
| Compatibility | SureColor SC-T5100 |
| Type | Roller |
| Country of origin | Indonesia |
| Packaging data | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Package width | 270 mm |
| Package depth | 1150 mm |
| Package height | 500 mm |
| Package weight | 16 kg |
| Technical details | |
|---|---|
| Brand compatibility | Epson |
| Device compatibility | Large format printer |
| Compatibility | SureColor SC-T5100 |
| Type | Roller |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
EPSON ROLL FEED SPINDLE 36" LFP DESKTOP
| Features | |
|---|---|
| Brand compatibility | Epson |
| Device compatibility | Large format printer |
| Compatibility | SureColor SC-T5100 |
| Type | Roller |
| Country of origin | Indonesia |
| Packaging data | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Package width | 270 mm |
| Package depth | 1150 mm |
| Package height | 500 mm |
| Package weight | 16 kg |
| Technical details | |
|---|---|
| Brand compatibility | Epson |
| Device compatibility | Large format printer |
| Compatibility | SureColor SC-T5100 |
| Type | Roller |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
You may also be interested in
| Product |
New
Epson Roll Feed Spindle 36" LFP d...
Login for pricing
|
Hot Product
Citizen 2000424 printer/scanner spare...
Login for pricing
|
Bestseller
Zebra P1031365-034 printer/scanner spa...
Login for pricing
|
Popular
Epson C13S902006 Cutter blade for Epso...
Login for pricing
|
Recommended
Zebra P1050667-020 printer/scanner spa...
Login for pricing
|
Zebra P1050667-033 printer/scanner spa...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
C12C933131
|
2000424
|
P1031365-034
|
C13S902006
|
P1050667-020
|
P1050667-033
|
| Manufacturer |
Epson
|
Citizen
|
Zebra
|
Epson
|
Zebra
|
Zebra
|
| Device compatibility |
Large format printer
|
N/A
|
Handheld printer
|
Large format printer
|
Handheld printer
|
Handheld printer
|
| Type |
Roller
|
Cutter
|
N/A
|
Cutter
|
N/A
|
N/A
|








