This site uses cookies and other tracking technologies to assist with navigation and your ability to provide feedback, analyse your use of our site and services and assist with our promotional and marketing efforts. You can read more about this in our Privacy Policy.
Zebra PWR-BGA9V18W0WW power adapter/inverter 18 W Black
In Stock
54 available
- Universal Power Supply for 3478/3578 Cradles
- Black
- 9V, 2A, 18W output
- Provides US DOE Level VI compliance for power efficiency
- Replaces 50-14000-266R
| Purpose | Scanner |
|---|---|
| SKU | PWR-BGA9V18W0WW |
| EAN | 5704174154310 |
| Manufacturer | Zebra |
| Availability | In Stock |
| Features | |
|---|---|
| Brand compatibility | Zebra |
| Output power | 18 W |
| Output voltage | 9 V |
| Output current | 2 A |
| Purpose | Scanner |
| Compatibility | 3478/3578 |
| Product colour | Black |
| Power | |
| Output power | 18 W |
| Output voltage | 9 V |
| Output current | 2 A |
| Performance | |
|---|---|
| Brand compatibility | Zebra |
| Purpose | Scanner |
| Compatibility | 3478/3578 |
| Design | |
| Product colour | Black |
POWER SUPPLY ADAPTOR AC DC 2A 9V DC 18W POWER BRICK
| Features | |
|---|---|
| Brand compatibility | Zebra |
| Output power | 18 W |
| Output voltage | 9 V |
| Output current | 2 A |
| Purpose | Scanner |
| Compatibility | 3478/3578 |
| Product colour | Black |
| Power | |
| Output power | 18 W |
| Output voltage | 9 V |
| Output current | 2 A |
| Performance | |
|---|---|
| Brand compatibility | Zebra |
| Purpose | Scanner |
| Compatibility | 3478/3578 |
| Design | |
| Product colour | Black |
You may also be interested in
| Product |
Zebra PWR-BGA9V18W0WW power adapter/in...
Login for pricing
|
Recommended
Dymo 40076/S0721440 Power supply D1 fo...
Login for pricing
|
Bestseller
Lenovo 0B47483 power adapter/inverter...
Login for pricing
|
Hot Product
Epson PS-180: Universal Power Supply
Login for pricing
|
Popular
DYMO LabelManager Power Adaptor | for...
Login for pricing
|
New
Zebra P1063406-030 power adapter/inver...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
PWR-BGA9V18W0WW
|
S0721440
|
0B47483
|
C32C825341
|
S0721430
|
P1063406-030
|
| Manufacturer |
Zebra
|
DYMO
|
Lenovo
|
Epson
|
DYMO
|
Zebra
|
| Purpose |
Scanner
|
N/A
|
Notebook
|
Printer
|
N/A
|
POS printer
|
| Power supply type |
N/A
|
N/A
|
indoor
|
indoor
|
N/A
|
auto
|






