This site uses cookies and other tracking technologies to assist with navigation and your ability to provide feedback, analyse your use of our site and services and assist with our promotional and marketing efforts. You can read more about this in our Privacy Policy.
HPE 1U Cable Management Arm for Rail Kit
In Stock
12 available
- 1U Cable Management Arm for Rail Kit
| SKU | 734811-B21 |
|---|---|
| EAN | 0887758648315 |
| Manufacturer | HPE |
| Availability | In Stock |
| Features | |
|---|---|
| Rack capacity | 1U |
| Harmonized System (HS) code | 85389099 |
| Weight & dimensions | |
| Width | 63.5 mm |
| Weight | 4.54 kg |
| Height | 254 mm |
| Depth | 530.4 mm |
| Technical details | |
|---|---|
| Rack capacity | 1U |
| Weight (imperial) | 4.54 kg (10 lbs) |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 85389099 |
| Other features | |
| Weight (imperial) | 4.54 kg (10 lbs) |
.
| Features | |
|---|---|
| Rack capacity | 1U |
| Harmonized System (HS) code | 85389099 |
| Weight & dimensions | |
| Width | 63.5 mm |
| Weight | 4.54 kg |
| Height | 254 mm |
| Depth | 530.4 mm |
| Technical details | |
|---|---|
| Rack capacity | 1U |
| Weight (imperial) | 4.54 kg (10 lbs) |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 85389099 |
| Other features | |
| Weight (imperial) | 4.54 kg (10 lbs) |
You may also be interested in
| Product |
New
HPE 1U Cable Management Arm for Rail Kit
Login for pricing
|
Recommended
StarTech.com 1U Rackmount Brackets for...
Login for pricing
|
Digitus Extendible Shelf for 483 mm (1...
Login for pricing
|
Hot Product
StarTech.com 2U Server Rack Shelf - Un...
Login for pricing
|
Popular
StarTech.com 50 Pkg M5 Mounting Screws...
Login for pricing
|
Bestseller
StarTech.com 1U Server Rack Shelf, Uni...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
734811-B21
|
SV431RACK
|
DN-19 TRAY-2-600-SW
|
CABSHELF
|
CABSCREWM5
|
CABSHELF1U
|
| Manufacturer |
HPE
|
StarTech.com
|
Digitus
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
| Type |
N/A
|
Mounting bracket
|
N/A
|
Shelf
|
N/A
|
Shelf
|







