This site uses cookies and other tracking technologies to assist with navigation and your ability to provide feedback, analyse your use of our site and services and assist with our promotional and marketing efforts. You can read more about this in our Privacy Policy.
HPE DL38X Gen10 Universal Media Bay Kit
In Stock
1 available
- DL38X Gen10 Universal Media Bay Kit
| SKU | 826708-B21 |
|---|---|
| EAN | 0725184032127 |
| Manufacturer | HPE |
| Availability | In Stock |
| Features | |
|---|---|
| Type | Carrier panel |
| Harmonized System (HS) code | 84733080 |
| Weight & dimensions | |
| Width | 139.7 mm |
| Weight | 540 g |
| Height | 88.9 mm |
| Depth | 127 mm |
| Technical details | |
|---|---|
| Type | Carrier panel |
| Weight (imperial) | 0.544 kg (1.2 lbs) |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 84733080 |
| Other features | |
| Weight (imperial) | 0.544 kg (1.2 lbs) |
.
| Features | |
|---|---|
| Type | Carrier panel |
| Harmonized System (HS) code | 84733080 |
| Weight & dimensions | |
| Width | 139.7 mm |
| Weight | 540 g |
| Height | 88.9 mm |
| Depth | 127 mm |
| Technical details | |
|---|---|
| Type | Carrier panel |
| Weight (imperial) | 0.544 kg (1.2 lbs) |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 84733080 |
| Other features | |
| Weight (imperial) | 0.544 kg (1.2 lbs) |
You may also be interested in
| Product |
New
HPE DL38X Gen10 Universal Media Bay Kit
Login for pricing
|
Recommended
APC NetShelter Cable Management, Alumi...
Login for pricing
|
Hot Product
APC Fixed Shelf - 250lbs/114kg, Black
Login for pricing
|
APC NetShelter Cable Management, Verti...
Login for pricing
|
Bestseller
StarTech.com 2U Vented Sliding Server...
Login for pricing
|
Popular
StarTech.com 2U Vented Sliding Server...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
826708-B21
|
AR8129
|
AR8122BLK
|
AR7721
|
UNISLDSHF192
|
UNISLDSHF19M
|
| Manufacturer |
HPE
|
APC
|
APC
|
APC
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
| Type |
N/A
|
Cable management panel
|
Adjustable shelf
|
N/A
|
Adjustable shelf
|
Adjustable shelf
|







